Donatori i sponzori 2015

ACI d.d.
Agencija za lijekove i medicinske proizvode
Alen Aščić
Ante Nazor
Brijuni Rivijera d.o.o.
Cos-Chem d.o.o.
Dina Madjar
Do-bra
Dr. Zrinka Kolega Petešić
Dragan Bilać
Dubrovačko-neretvanska županija
Eko centar Zeleno sunce
„Ening“ inžinjering
EPM Computer
Erste card club d.o.o.
Erste d.o.o.
Euroalp d.o.o.
Filip Dimlić
Geo-Rudus d.o.o.
Gordana Mutvar
Hrvatska udruga za zaštitu izvođačkih prava
I.M.P.-S.E.T. d.o.o.
Idra d.o.o.
Jasi d.o.o.
Javni bilježnik Ankica Šimčić
Javni bilježnik Biserka Lovrić
Katija Brzica
Kerim Mujkić
Klopkos d.o.o.
Končar – energetika i usluge d.o.o.
Kristina Fabris
Ljubica Gucić
Luka Brezinšak
Marčela Androšić
Marko Živičnjak
Martina Ćoza Miletić
Martina Pleša (Tamara, Dijana, Valentina, Martina)
MB Krmpotić
Mery
Mišo Grgur Gluščević
Odvjetnik Shain Lou Pacheco
Ogopogo d.o.o.
Sandra Gracin Kogej
Sanja Petrinić
Saša Marjanović
Signus tehnologije d.o.o.
Sindikat trgovine Hrvatske
Slavka Livić
Stela Tursan
Štefanija i Zoran Klarić
Pavo Krešić
Pekara Črnkovci
Petra Šimunović
Revizija Split d.o.o.
RP Global projekti d.o.o.
Sanja Jugovič
Sedam IT d.o.o.
SIM-TAM logistika j.d.o.o.
Splitsko-dalmatinska županija
Tekstil mini d.o.o.
Tonći Hrabar
Vedrana Momirski Jurleka
Zrinka Marija Kušan Hržina
Zvona d.o.o.
ABC Dukić d.o.o.
Aheront d.o.o.
Aleksandra Capan
Aleksandra Pavlović
Aleksandra Rašin
Aleksandra Zagorec
Ana Alapić
Ana Hercigonja
Ana Jurković
Ana Marija Janičijević
Ana Marija Paić
Ana Špoljarić
Ana Turk
Ana-Marija Radošević
Andrea Grego Jakovčić
Andrijana Komar Jonjić
Aneta Šarin
Anik d.o.o.
Anna Quarantotto
Ante Koudela
Antoaneta Galić
Astra-revizije d.o.o.
Bernard Mihaljević
Blednda d.o.o.
Bušenje i servis Hartman
Denisa Aščić
Deotto lab. D.o.o.
Diana Vodopivec
Dom za starije i nemoćne osobe Toli
Dora Divić Vrgorac
Dubravka Bošjak
Eleonora Đidara
Floor Fitness
Florijan Mihaljević
Franko Jukić
Gordana Tolo
Gračani promet d.o.o.
Grubelić Anamarija
Gutman d.o.o.
HBOR
Ina Kerman
Ines Janjić
Ines Lončar
Ines Vitezica Frank
Intea d.d.
Intellect d.o.o.
Ivan Dugeč
Ivan Šporčić
Ivana Aleksić
Ivana Cvetković
Ivana Imbrija
Ivana Mitar
Ivana Zukanović
Ivela Koščević
Ivica Sertić
Ivica Vencl
Ivo Jelić
Izabela Martinić
Jasminka Lisjak
JB Dragica Dumančić
JB Nikola Vulić
Jelena Letica
Jelena Ljubić
Jelena Sabljarić
Jelica Martinović
Jurica Weissbarthl
K.S.K. Konzalting d.o.o.
Katarina Zadrija
Klementina Spivak
Končar d.o.o.
Konto
Kristina Bratović Korlević
Kristina Fabris
Kristina Mirković
Krunoslava Peulja
Lana Pavlaković
Laura Bonifačić
Laura Petti
Libero-LM
Lorna Dubac Nemet
Luka Janković
Ljubica Lovrenčić
Maja Špralja
Marija Božić
Marija Ljevak
Marina Belošević
Marina Kovačev
Marina Marušić Fojs
Marina Srzić
Martina Gabrić
Martina Ružič
Matej Moržan
Mihajla Hofer
Miljenko Biankini
Mirela Meštrić
Mirna Gagić
Mirna Teodorović
Mladen Kontek
Nada Gizdić
Nataša Blagojević
Nataša Perinčić Tičić
Nataša Rončević
Neven Kepeski
Neven Tičić
Nevena Dominiković
Nicole Škuflić
Nives Ilić
Nives Krpan
Ogopogo d.o.o.
Općina Popovac
Ord. Dent.med. Elvis Paškola
Osnovna škola Petra Zoranića
OŠ Jesenice
Petrić d.o.o.
Popovićev mlin –
Poslovne usluge „Ercegović“
Profi informatičke tehnologije d.o.o.
Puratos Konding d.o.o.
R.Kosanović
Rafaela Turina
Rogočana d.o.o.
Romana Magašić
Ružica Janković
Ružica Morić
Samir Bračković
Sandra Božić
TAJANA TARCZAY UZUN
Tatjana Ilinčić
Tenis klub Filac
Tig revizija d.o.o.
Tihomir Nikolaš
Tucak Ivana
Turbomehanika d.o.o.
Ured ovl. Inženjera geodezija
Vida Čilić
Viktorija Hrkec
Vjekoslav Bečić
Vladimir Krušić
Vlatka Deronja
Volim plavo d.o.o.
World Class Fitness
Zen Bellus d.o.o.
Zorica Pleša
Zrinka Rogošić
Zvezdana Petrović
Željko Baričević